Мешканець Луганщини зберігав у себе вдома вибухівку та гранати (ФОТО)

У зоні проведення Операції об’єднаних сил співробітниками Служби безпеки України було виявлено схрон з вибухівкою та гранатами. Як повідомляють в правоохоронному відомстві, виявити небезпечну знахідку з засобами ураження вдалося у ході оперативних дій у Луганській області. 

 

Серед вилученого – вибухівка та бойові гранати, а саме: 1 кг тротилу, реактивна протитанкова граната, 2 гранати РГД-5 та запали УДЗ, понад 70 одиниць набоїв для вогнепальної зброї.

 

 

Схованку було облаштовано в одному з населених пунктів Сватівського району на території приватного домоволодіння. Встановлено, що там проживає місцевий житель, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів.

 

 

Наразі перевіряється його причетність до незаконних збройних формувань так званих “Л/ДНР”, у тому числі диверсійних груп бойовиків.

 

Вилучені засоби ураження направлено на експертизу.

 

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності винних осіб.

 

Заходи із документування правопорушення проводили співробітники СБУ у Донецькій та Луганській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва прокуратури.

 

Нагадуємо: