Росіяни показали протитанковий комплекс, який призначений для ураження важкоброньованої бронетехніки

  Російські медіа 11 серпня продемонстрували новий самохідний протитанковий комплекс на шасі бронетранспортера БТ-3Ф. На фото показаний встановлений на шасі бронетранспортера БТ-3Ф протитанковий ракетний комплекс “Корнет” із двома пусковими установками. Носій отримав додатковий захист у вигляді броньованих екранів та наварених на них протикумулятивних решіток на бортах та у передній частині.

  Система керування ракетами комплексу напівавтоматична. Керування відбувається по променю лазера. До боєкомплекту комплексу входять керовані ракети з тандемною кумулятивною, фугасною та термобаричною бойовими частинами із дальністю польоту до 10 кілометрів. Даний протитанковий комплекс призначений для ураження важкоброньованої бронетехніки, укріплень та неброньованих цілей.

  Новий протинанковий кмплекс призначений для використанні у складі підрозділів морської піхоти. Поки що достовірно невідомо, чи має можливість продемонстроване шасі брати на борт десант, чи БТ-3Ф повністю перепрофільований під виконання протитанкових завдань як самохідний комплекс із назвою “Хризантема”.

  Варто відмітити, що за чотири місяці 2023-го року армія Росії отримала стільки ж БМП-3, скільки за весь довоєнний 2019-й рік.

НАГАДУЄМО:

Росіяни освоїли виробництво іранських безпілотників