Росіяни освоїли виробництво іранських безпілотників

  Російські окупанти почали атакувати Україну “шахедами” власного виробництва. Завод, який Іран будував у Росії, ймовірно, вже запрацював, – повідомляє британська дослідницька група Conflict Armament Research.

  У РФ почали не лише виготовляти власну версію іранських “Шахедів”, а й застосовувати їх проти українців. На вигляд БпЛА дуже нагадують іранські. Такого висновку аналітики дійшли вивчивши два збиті ЗСУ безпілотники. Вони помітили електронні модулі, які РФ використовує для будівництва своїх розвідувальних дронів.

  У доповіді сказано, що конструкція корпусу та внутрішні комплектуючі були схожі на іранські “Шахеди”, але всі мали суттєві відмінності – деякі комплектуючі були російськими. Всередині знищеного дрона знайшли електронні модулі, які РФ використовує для будівництва розвідувальних БПЛА. До того ж конструкція корпусу та внутрішні модулі теж відрізняються від дронів іранського виробництва.

  Інші деталі російських БПЛА, так само як і іранських, були зроблені за межами РФ, а якщо точніше, то в 22 компаніях із 7 різних країн – найбільше з Китаю, Швейцарії та США.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 536 доба