Росіяни будують військову базу неподалік українсько-білоруського кордону

  Українська розвідка виявила, що на Гомельщині, поблизу кордону з Україною, на колишньому аеродромі “Зябрівка” відбувається активна розбудова інфраструктури військової бази.  Звідти 89 кілометрів до Чернігова та 150 до Києва. Заступник начальника Головного оперуправління Генштабу Олексій Громов вважає, що Білорусь може її надати для користування ЗС РФії.


  “Не виключено, що надалі в рамках існування так званої “Союзної держави” Білорусь надасть інфраструктуру для розміщення чергової військової бази агресора біля нашого державного кордону”, – сказав на брифінгу в медіацентрі “Україна” заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.


  В той же час Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив про необхідність «вжити термінових заходів щодо зміцнення обороноздатності союзної держави Росії та Білорусі». За його словами обставини диктують необхідність вживання термінових спільних заходів щодо зміцнення обороноздатності “Союзної держави”, підвищення боєздатності регіонального угруповання військ та функціонування єдиної регіональної системи ППО.