Маги і війна: Кремль збирається найближчим часом закидати Україну ракетами

  Господарі Кремля найближчим часом збираються Україну “закидати” ракетами. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, ракетні удари будуть пов’язані з кількома заходами, зокрема політичними: 23 червня 2022 року Україна отримала “статус кандидата в ЄС. 28 червня в Україні День Конституції – політичне свято для України і дуже болісне для Путіна”. На Луганському напрямі очікуються найзапекліші бої. Але це буде “останнім ривком російської армії”, вважає Жданов.


  Путін застосовує в Україні практики війни в Чечні, але сценарій для України буде набагато руйнівнішим, – пише оглядач The Atlantic Ніл Хауер. Автор нагадує, що Грозного у 2000 році було визнано найбільш зруйнованим містом світу. Сьогодні його долю повторив Маріуполь. Також у Чечні цілі цілі села зазнавали репресій. Те саме влаштували російські солдати в Бучі, Ірпені та Бородянці.

 

  Такий спосіб ведення війни може визначатися тим, що Путін та його оточення дуже схильне до провадження дохристиянських кровожерливих ритуалів. Кінець червня – початок липня 2022 року досить щільно насичений “знаменними датами”, які обов’язково будуть відзначати “кремлівські чаклуни”.


  Перше чаклунське дійство припало на день літнього сонцестояння. У ніч із 21 на 22 червня 2022 року члени “чорномагічної спільноти”, з банди Адміністрації президента РФ у Москві, провели “ритуал”, який мав принести Путіну здоров’я, а рашистам – перемогу на фронті. Наслідки не заставили себе довго чекати: українські війська відступили із Сєверодонецька, а до Путіна повернувся енурез.

 

  24-26 червня 2022 року, відбувається “Парад п’яти планет“. Дане астрономічне явище повторюється кожні 18 років. Його можна було спостерігати у 1896, 1914, 1932, 1950, 1968, 1986, 2004 роках. Наступний “Парад планет” відбудеться в 2040 році. 

 

Такий вигляд на нічному небі має “Парад п’яти планет”.

  Для “кремлівських магів” це дуже знакові події. Саме під ці астрномічні явища Путін та його найближче оточення і підлаштовує різного роду “започаткування” та “підписання”. В попередні 20 років “До” або “Після” подібних астрономічних явищ на Росії, відбували “теракти”, кількість жертв у яких постійно зростала.


  Якщо полистати календар “святкових та пам’ятних дат”, то можна передбачити, що “танці з бубнами” у “скрєпоносній” будуть тривати до середині липня 2022 року:

  • 28 -29 червня астрологи, маги та різні окультисти очікують на день “Багатоголової Гідри”. В цей день найчастіше трапляються НП, аварії, катастрофи і починаються епідемії;
  • 28 червня в Україні відзначають День Конституції (для Путіна це антисвято);
  • 7 липня – Різдво святого Іоанна Хрестителя (Івана Предтечі) та свято Івана Купала;
  • 12 липня – день пам’яті верховних апостолів Петра і Павла…

 

  Зважаючи на те, що “кремлівські маги-окультисти” не вважають за необхідне зупиняти агресію проти України, США передали українським військовим системи HIMARS із ракетами дальністю всього 70 км. Але і це досить суттєво посилило можливості ЗСУ завдавати ударів по тиловій інфраструктурі рашистських окупантів.

 

Рузана Зубік, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС