Комісія Ради з прав людини при президенті Росії з міжнародного співробітництва звернулася в ООН і Раду Європи з проханням втрутитися в ситуацію з погіршенням постачання прісною водою жителів Криму.

 

Читайте також:

 

Військові показали нові зразки сухих пайків для солдат (ФОТО+ВІДЕО)

 

Комісія заявила, що дії української влади щодо припинення подачі води по Північно-Кримському каналу на півострів неправові, антигуманні і політично мотивовані. Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що водну блокаду Криму з боку України можна кваліфікувати як порушення Києвом своїх зобов’язань за міжнародними угодами.

 

У МЗС України вже знайшли, що відповісти на зухвалість окупанта. Там стверджують, що в Криму не вистачає води тільки на “прискорений розвиток військових об’єктів і підприємств військово-промислового комплексу”, а за забезпечення водою населення півострова повністю відповідає Росія як “країна-окупант”.


“МЗС України заявляє, що водопостачання в Крим з континентальної України буде повністю відновлено тільки після повної деокупацію півострова. Така позиція ґрунтується на нормах міжнародного права … Будь-які заяви про нібито порушення норм міжнародного права України в зв’язку з припиненням водопостачання є нікчемними з точки зору міжнародного права і, очевидно, покликані для того, щоб “призначити винного” за витрати, які несе Російська Федерація вже сьомий рік в результаті незаконної окупації Криму ” – відповіли у українському відомстві на заяву окупантів. 

 

Нагадаємо:

 

У Шумах, в районі, який мало інспектувати “ДНР” ледь не вбило двох солдат ЗСУ

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial