Військові показали нові зразки сухих пайків для солдат (ФОТО+ВІДЕО)

Заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення Головного управління супроводження матеріального забезпечення ЗС України полковник Олександр Хмиз представив новий варіант сухого пайку, який розробляють для українських військових.

 

 

“На сьогодні є три варіанти організації харчування військовослужбовців. Перший — це “гаряче”, яке наразі пріоритетне. Другий — забезпечення повноцінним харчуванням із використанням т. зв. 15-ї норми добового польового набору сухих продуктів у двох варіантах: для польових та для повсякденних умов. І третій —10-та норма, яка використовується в основному у військових частинах для окремих завдань” – зазначив офіцер.

 

Читайте також:

 

Віцепрем’єр: Конфлікт на Донбасі не заважає вступу до НАТО

 

10-у норму планують змінювати чи не найпершою, наразі перероблено всю технічну документацію для проведення закупівлі таких пайків. Наразі відомо, що воно включатиме 24 раціони.

 

 

“Зважаючи на відгуки військовослужбовців, також прийнято рішення пакувати продукти цього набору у “реторт пакети”. Вони дозволяють зберігати страву довше, в різних умовах. Розробка цього сухпайка вже на завершальній стадії. Сподіваюся, що до кінця цього року буде закуплено контрольну партію у новій “реторт упаковці” – додав полковник Хмиз.

 

Нагадаємо:

 

СБУ залишила ЛНР без Інтернету