Росія просить гроші у БРІКС на дослідницький модуль космічної станції РОС

  У минулому році Москва прийняла рішення припинити десятирічне партнерство з NASA і підти геть із застарілої Міжнародної космічної станції (МКС). Свій прапор у ближньому космосі РФія збирається демонструвати на власній орбітальній станції.

  Очікується, що перший модуль запланованої космічної станції, відомої як “російська орбітальна система” (РОС), буде запущений у 2027 році, а ще чотири модулі будуть відправлені на орбіту між 2028 і 2030 роками.

  У зв’язку з цим Гендиректор російського космічного агентства «роскосмос» юрій борисов (на фото) вийшов з пропозицією “розширити співпрацю над проектом за рахунок країн-партнерів БРІКС” і створити “спільний модуль для майбутньої орбітальної космічної станції”, інформує CNN.

  “Я хотів би запропонувати нашим партнерам по БРІКС розглянути можливість взяти участь у цьому проекті і спільними зусиллями створити повноцінний модуль”, – заявив юрій борисов

КНР дозволило російським космонавтам працювати на своїй орбітальній станції

Також повідомлялося, що Москва запропонували африканським країнам створити свої власні модулі, і приєднати їх до “РОС”.

      Очікується, що спочатку екіпаж РОС складатиметься з двох космонавтів. Це означає, що робоче навантаження на кожного члена екіпажу буде набагато більшти, ніж на МКС.

  російська влада сподівається, що нова запланована орбітальна станція “РОС” допоможе розробити технології для майбутніх космічних польотів, в тому числі на Місяць і Марс, а росія “відкрита для співпраці” з іншими країнами.

НАГАДУЄМО:

Кремль має новий план – повністю видалити Україну із числа постачальників зерна на світові ринки