Росія нарощує масштаби виробництва дронів-камікадзе

  Україна виготовляє менше 10 тисяч FPV-дронів на місяць, тоді як рашисти вже штампують по 45-50 тисяч штук.

  РФ наростила виробництво дронів-камікадзе «Ланцет» в три рази, а сам «Ланцет» зазнав модернізації і перетворився на «Виріб-53». Росіяни озвучують цифру у 200 тисяч безпілотників, а в планах вийти на цифру 1 мільйон БпЛА.

  Під модернізований дрон було зроблено нову пускову установку, а сам БПЛА-камікадзе рашисти планують застосовувати в концепції «Рій дронів» – це коли один «Ланцет», який помітив бронетехніку або її скупчення, передає інформацію іншим дронам, після чого ті майже одночасно атакують і знищують цілі.

  На Росії також налагоджено масове виробництво FPV-дронів моделі «Гортензія». Політ БПЛА з корисним навантаженням триває 6-8 хвилин. Вага корисного навантаження 2 кг. Ефективний радіус ураження цілі 3 – 4 кілометри. Як пишуть росЗМІ, потужність виробництва FPV-дронів моделі «Гортензія» 120 шт/день (3000 шт/міс).

  Головна небезпека, це коли кілька тисяч таких дронів одночасно завдаватимуть удари по українських містах.

  У зв’язку ізвищевикладеним виникає кілька запитань: а де наша «армія дронів»? Де наше виробництво БПЛА? Чому на другому році війни бюджетні гроші йдуть якісь на мутні тендери з реконструкції стадіонів, доріг, фасадів будинків?

  Сьогодні рашистські окупанти в 3-5 разів перевищують нас по виготовленню БПЛА. Питання виробництва українських ракет взагалі вганає в смуток. Треба перестати святкувати коли на росіі згорів якійсь кіоск, а критично оцінювати події та направляти всі зусилля, кошти, ресурси на єдину ціль – парцюємо на допомогу армії, працюємо на Перемогу. ПРАЦЮЄМО!…


Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Росія подвоїла виробництво балістичних та крилатих ракет