Рашисти викрали 14000 дітей

  Виставку “Ukraine is you” в Українському домі в Давосі відкривали Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук та 12-тирічний Сашко з Маріуполя (на фото). Під час так званої “фільтрації” хлопця розлучили з мамою і насильно вивезли до Донецька. Там не давали зв’язуватися з бабусею і залякували тим, що віддадуть.


  Не дивлячись на все це, Сашка вдалося повернути в Україну… але мама все ще перебуває в розшуку…


  “Війна ранить не лише кулями чи ракетами… Навіть, якщо тіло не понівечене снарядами чи кулями російських загарбників, в кожну українську дитину влучила ВІЙНА, яку розпочали рашисти. Кожна з 7,5 мільйонів дітей, що мешкали на території України до початку повномасштабного вторгнення російських військ 24 лютого 2022 року, постраждала”, – написала Дар’я Герасимчук на своїй сторінці у facebook.


  За 11 місяців війни на росію з окупованих територій України незаконно депортували близько 14 тисяч дітей, повернути вдалося лише 125 дітей.


  “Нам вдалося ідентифікувати та верифікувати дані 13 899 дітей, які були викрадені та депортовані російською армією, і, на жаль, можемо сказати, що лише 125 з них нам вдалося повернути додому. Здається, що це зовсім мало, але за кожною одиницею стоїть доля української дитини, такої важливої дитини”, – заявила радниця уповноваженої президента України з прав дитини та дитячої реабілітації.

 

НАГАДУЄМО:

Росія залучила Раду Безпеки ООН для вирішення питання канонічності церков в Україні