Рашисти продовжують викрадати українських дітей

  Цього разу рашисти викрали українських дітей із тимчасово окупованого ними Бахмута. Заяву про викрадення оприлюднив так званий “благодійний” фонд “Вольноє Дєло“, яким володіє мільярдер-рашист Олег Дерипаска, повідомляє УНІАН.

  Зокрема так званий “фонд” повідомив, що “взяв шефство” над 350 українськими дітьми, яких вивезли зі “зруйнованого українськими бойовиками Артьомовска”. Дітей відправили на “відпочинок” на Кримській півострів, після чого їх хочуть “розподілити в сім’ї” на території РФії.

  При цьому “Фонд” і “особисто Олег Володимирович” подякували дитячому омбудсмену РФії Марії Львовій-Бєловій “за співпрацю у вивезенні дітей” з українського Бахмута.

  “Окремим пунктом нашої гордості є те, що Фонд “Вільна справа” в цій ситуації не обмежився тільки порятунком дітей. Олег Володимирович (Дерипаска – ред.) дав свої коментарі і зазначив, що ми всі зробили значний внесок у звільнення Артемівська”, – йдеться в заяві фонду.

  Нагадаємо, Львова-Бєлова вже оголошена в міжнародний розшук ордером Міжнародного кримінального суду в Гаазі якраз за масові депортації та викрадення українських дітей.

  За даними українського омбудсмена, до теперішнього моменту поіменно відомі 19,5 тисяч дітей, яких захопили російські окупанти і вивезли на територію РФ. Але реальна їх кількість набагато більша, бо на окупованих сьогодні рашистами територіях до війни проживало близько 700 тисяч дітей. Доля більшості з них зараз невідома.

  Викрадених дітей рашисти намагаються “перевиховувати”, розповідаючи їм страшилки про “укрофошистов” і всіляко намагаючись прищепити дітям ненависть до їх рідної України. Все це вказує, що Росія не збирається взагалі повертати вкрадених під час війни дітей.

НАГАДУЄМО:

Людина, схожа на путіна, поспілкувалась із російськими пропагандистами