Призначено нову заступницю Міністра оборони України

   Рішенням Уряду Наталію Калмикову призначено заступником Міністра оборони України з питань соціального розвитку.

  Наталя Калмикова понад півтора року очолювала Український ветеранський фонд Мінветеранів. Фактично з нуля зростила потужну установу — чи не єдину в Україні, що дієво допомагає українським ветеранам: фінансовою підтримкою їхніх власних підприємницьких ініціатив, психологічною та юридичною допомогою, важливою аналітикою та репрезентативними соціологічними дослідженнями, пише УВФ.

Наталя Калмикова  виділила пріоритетні напрями роботи на новій посаді:

  • Люди – реформа кадрової політики, розробка ефективної моделі управління людським потенціалом, цифровізація процесів, створення бренду роботодавця ЗСУ.
  • Військовослужбовці в цивільному житті – адаптація військових, державні гарантії, система ментального здоров’я, побудова сил резерву з ветеранів.
  • Військова медицина – цифровізація та реформа ВЛК, зміна підходів до підготовки з тактичної медицини, жодних компромісів по якості військових аптечок, побудова нової моделі в системі військової медицини (від турнікета та евакуаційної машини до лікування захворювань і протезування).

  “Головний пріоритет для нових членів команди — наші воїни, їхнє життя, здоров’я та гідність. Наше найважливіше завдання — забезпечити повагу до гідності воїнів у всіх взаємодіях з державою”, – наголосив міністр оборони України Рустем Умєров.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 582 доба