Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 582 доба

  Пресслужба Генерального штабу ЗСУ  інформує, що ротягом минулої доби на фронті  відбулося 26 бойових зіткнень.

  В зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

  На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність.

  В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському та Лиманському напрямках противник наступальних (штурмових) дій не вів.

  На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Григорівка, Кліщіївка та Андріївка. 

  В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія”  Сили оборони відбили атаку противника в районі населеного пункту Первомайське. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області, де протягом минулої доби здійснив 13 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

  На Шахтарському напрямку наші захисники успішно відбили атаку противника в районі Рівнополя Донецької області.

  На Запорізькому напрямку противник намагався відновити втрачене положення в районі Роботиного Запорізької області, але успіху не мав.

  Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

 В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищують склади та наносять успішне ураження по тилах противника.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 581 доба