Про війну, росіян і домовленості з ними – Сергій Ауслендер

  Андрій Цаплієнко у своєму Telegram розмістив допис Сергія Ауслендера, журналіста з Ізраїлю, про реакцію російського суспільства на війну РФ проти України. 

 

   «На знайомого в Росії колега настукала. Пише антивоєнні пости, мовляв, «зрадник». Відмашка на репресії та доноси дана – після звернення Путіна про “націонал-зрадників” (привіт Геббельсу, це він, до речі, термін вигадав). Зараз почнуть стукати та садити просто пачками. Вусатий на тому світі радіє, які у нього славні спадкоємці. Чи не підвели.

 

  Жодних бунтів там не буде! Населення (свідомо вживаю цей термін) отруєно пропагандою настільки, що підтримка війни лише зросла. Вони реально розповідають у телевізорі, що перемагають. І що санкції – фігня і що ми вистоємо і що все це влаштувала Америка. Завтра скажуть, що це Україна напала на Росію. Ось так скажуть — перша напала. І все одно повірять. 80 відсотків населення отримують інформацію ТІЛЬКИ з телевізора. Ніякі соціальні та суспільні закони там не працюють у принципі. Хто може, тікайте звідти. Прямо зараз, якщо не пізно.

 

  Проблема, що ми їх міряли собою — за своїми системами цінностей. Там матері самі будуть відводити дітей до військкоматів і битися за цукор у чергах. Але не за дітей.

 

  Що ж до українців, то зараз підпишуть з вами якийсь договір. Припинення вогню, відведення військ і таке інше. Це теж важливо, люди гинуть щогодини. Але не вірте цьому договору на жодне слово і на жодну секунду. Орда очухається, одужає від шоку і поразки і знову полізе. Чи не розслабляйтеся. Одного разу ви вже підписали з ними папірець, його ціну вже знають усі».