В Москві зараз відбувається щось дивне і страшне – Христо Грозєв (ВІДЕО)

  Схоже, що в Москві розпочалася паніка через відсутність наступного плану дій в умовах повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну. Еліти вже відкрито заявляють, що курс Росії самогубний, продовжувати війну неможливо, а у спецслужбах країни-агресора розпочалися репресії.


  Про це відомий журналіст-розслідувач, керівник організації Bellingcat Христо Грозєв розповів в інтерв’ю YouTube-каналу “Навальний Live”. На думку Грозєва, короткостроковий бліцкриг Кремля однозначно провалився.

 

  За словами журналіста, здійснюються прогнози, які він давав раніше. Росія провалила “план А”, який передбачав військові дії щонайбільше на 10 днів, а нового плану немає. На це вказують відсутність другого ешелону військ, які змогли б заповнити втрати та продовжити війну тими самими темпами, а також відсутність постачання їжі, води та пального для тих військових, які зараз перебувають на території України.


   Ба більше, навіть відступити російські війська швидко не можуть, тому що з одного боку їх притискають “кадирівці”, якім наказали стріляти в дезертирів, а з іншого – українські війська, які готові до атаки в тилу.


  Декілька джерел підтвердили Грозєву, що в Кремлі справді заарештували керівника 5-ї служби ФСБ генерал-полковника Сергія Бесєдіна, який відповідав за зовнішню розвідку – зокрема в Україні. Також є витік внутрішньої інформації Федеральної служби безпеки Росії про те, що у відомстві йдуть репресії.


  “ГРУ (Генштабу РФ) зайняло більш довірчу позицію до Путіна і намагається звалити свої невдачі на ФСБ. Це цікаво, тому що останні 10 років навпаки – ФСБ намагалося завоювати довіру, яка раніше була у ГРУ. Я не бачу ситуацію в Кремлі, яка свідчить про те, що через тиждень-два продовжиться війна. Буде зрушення, питання – яке”, – вважає Грозєв.

 

На думку розслідувача, є два варіанти подальшого розвитку подій.


Перший  варіант – Путін домовиться із Зеленським на умовах набагато компромісніших, ніж були заявлені спочатку.
Другий варіант – Путін може наважитися завдати удару по цивільному населенню неконвенційною зброєю, щоб примусити Київ до компромісу та показати своїй країні результат.


  Розмови між російськими військовослужбовцями та своїми рідними на Росії свідчать, що російські військовослужбовці почали розуміти, що їм не вижити в Україні. Про це вони попереджають сім’ї. Тим часом українські воїни щодня знищують окупантів та захоплюють нові трофеї.