Президент Болгарії звинуватив Україну у небажанні домовлятися з росією

  Схоже, у Віктора Орбана з’явився серйозний конкурент: президент Болгарії Румен Радєв звинуватив Україну в тому, що керівництво нашої країни “наполягє” на веденні війни, яку почала проти України Росія. Він також закликав негайно розпочати переговри між Києвом та москвою.

  “Україна наполягає на продовженні цієї війни, але розплачується вся Європа”, – сказав президент Румен Радєв.

  Посольство України в Республіці Болгарія відреагувало зявою на випад проросійського президента Болгарії: “Україна докладає всіх зусиль для відновлення миру. Український народ, починаючи з 2014 року, героїчно боронив та захистив свою територіальну цілісність та державний суверенітет”.

  “Звинувачення України, на яку віроломно напав її північний сусід, у війні, що триває, є однією з найпоширеніших опорних тез російської пропаганди та гібридної війни в Європі. Надання гарантій безпеки Україні – це гарантії безпеки Європи, в тому числі і Болгарії”, – йдеться у заяві.

  «Враховуючи розпочату передвиборчу кампанію на місцеві вибори, посольство звертається до деяких політичних сил, закликаючи їх утриматись від звинувачень проти України, яка потерпає від російської військової агресії», – закликали у посольстві.

НАГАДУЄМО:

Проти Дениса Шмигаля порушено кримінальне провадження, – Ігор Мосійчук