Представника Угорщини викликали до МЗС через ситуацію з нашими військовополоненими

  Представника Угорщини викликали в МЗС України через те, що Російська православна церква (РПЦ) повністю проігнорувавши Україну передала Угорщині групу українських військовополонених. Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

  Прес-секретар особливо наголосив, що звільнення українських полонених – це для нас завжди дуже  хороша новина, адже Україна у співпраці з міжнародними партнерами активно працює, щоби повернути всіх наших захисників.

  “Водночас український уряд не був поінформований про відповідні переговори між угорською та російською сторонами. З публічних заяв віце-прем’єр-міністра Угорщини ми раптом дізналися, що Росія передала Будапешту одинадцять українців угорського походження”, – написав Ніколенко.

  Під час предметної розмови українська сторона передала звернення угорській стороні надати негайно детальну інформацію про наших громадян та невідкладно забезпечити до них доступ українського консула, щоб він міг особисто ознайомитися з їхнім станом здоров’я та надати громадянам України всю необхідну консульську допомогу.

  Під час зустрічі особливо було наголошено на необхідності подальшої координації взаємодії між країнами під час вирішення таких чутливих питань, як звільнення полонених.

НАГАДУЄМО:

Гундяєв хоче передати українських полонених Будапешту

Російський військовий-вертолітник втік до Литви (ВІДЕО)