Після того, як в Україні стався «ленінопад», над похованням муміфікованого тіла «вождя світового пролетаріату» задумалися навіть в самій Москві

Скоріше за все Путіну набридло на кожне 09 травня драпірувати фанерою Мавзолей Леніна, і на Росії оголосили конкурс на кращу концепцію подальшого використання Мавзолею «БЕЗ Леніна».

Це не черговий український жарт чи «правакация амєрікосов», – все досить серйозно.

У Російській Федерації дійсно збираються провести конкурс на кращу концепцію подальшого використання Мавзолею Леніна на Красной площі. Конкурс оголошений Союзом архітекторів Росії.

Про це повідомляє “НОВА: новини ветеранів” із посиланням на оприлюднену відповідну заяву на сайті “Союза архітєкторів Росії”.

Метою конкурсу в спілці архітекторів назвали “створення банку ідей з “ре-використання Мавзолею”. Конкурсантам пропонується перетворити Мавзолей у філію Музею російської архітектури.

Російські ЗМІ переконують, що ніякого політичного замовлення на проведення конкурсу концепцій “ре-використання Мавзолею В.І.Леніна” немає. Сам конкурс є спецпроектом фестивалю “Зодчєство” і покликаний зібрати максимальну кількість архітектурних ідей, якими б фантастичними вони не були, – йдеться в повідомленні.

Учасникам конкурсу пропонується розробити ескіз проекту використання будівлі Мавзолею в якості музею історії проектування і будівництва, а також продумати маршрут, який з’єднає Музей російської архітектури і Мавзолей колишнього «вождя світового пролетаріату».

Заявки на участь можна подати до 19 жовтня 2020 року.

До участі в конкурсі допускаються не тільки дипломовані архітектори, художники , а й пересічні громадяни Росії і, навіть, країн СНД.

Кращі роботи будуть показані в рамках фестивалю “Зодчєство” з 11 по 13 листопада.

Підведення підсумків конкурсу заплановано на 13 листопада 2020 року.

Про підсумки конкурсу “НОВА: новини ветеранів” обов’язково поінформує читачів.

А в Україні Верховна Рада збирається оголосити конкурс на кращий ескіз Великого Державного герба України