Пашинян заявив про низьку ефективність російського комплексу “Іскандер”

Лише 10% ракет оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер” успішно вибухнули під час Другої карабаської війни минулої осені. Про це в інтерв’ю сайту новин “1in.am” заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян передає РБК.  

 

Таким чином  він відреагував на заяву колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна про те, що Вірменія мала застосувати  ракетні комплекси вже на четвертий день війни, а не чекати середини листопада. 

 

“Думаю, він повинен мати відповіді на багато питань і не ставити запитань, відповіді на які він знає. А може, він відповість, чому  ракети “Іскандера” не вибухнули або вибухнули лише на 10%”, – прокоментував прем’єр-міністр. 

 

Крім того, відповідаючи на питання ведучого, чому так сталося, Пашинян відповів: “не знаю…можливо зброя 80-х років”.  

 

Під час Другої карабаської війни Збройні сили Вірменії активно застосовували оперативно-ракетні комплекси “Точка У” та “Ельбрус”. Про використання ОТРК “Іскандер” заявляв колишній начальник служби військового контролю міноборони Вірменії Мовсес Акопян ще 19 листопада минулого року. На початок військового конфлікту Вірменія мала на озброєнні 4 комплекси “Іскандер”. 

 

Нагадуємо: