Паразити совкової ідеології: N1 – Жолудь

Сьомий рік триває війна. Вже сьомий рік українська армія досить успішно протистоїть одній із потужних армій світу, боронячи незалежність і територіальну цілісність України.

Війна вже забрала близько 14 тисяч життів наших громадян.

Агресія сусідньої Російської Федерації проти нашої країни розпочалася задовго до 2014 року із ідеологічних диверсійно-інформаційних «вкидань» в інформаційний простір, відвертого спотворення історичних фактів, в намаганні просунути на ключові державні посади, включаючи посаду Президента України, людей заплямованими злочинною діяльністю та відвертих пустобрехів.

За кілька днів весь світ буде відзначати 75-ту річницю розгрому нацистської Німеччини країнами Антигітлерівської коаліції. Так історично склалося, що у Європі цей день святкують 08 травня, а в країнах колишнього СРСР – 09 травня.

Україна, як правонаступниця УРСР, як одна з країн учасниць Антигітлерівської каліці та одна із засновниць Організації Об’єднаних Націй, теж має пряме відношення і значний внесок у розгром нацизму в Європі.

Але… В умовах російської агресії проти України сьогодні з цим у нас із відзначенням  цієї події виникають певні труднощі.

Перше – це намагання керівництва Російської Федерації через свої пропагандистські ЗМІ  підмінити історичну правду і довести, що сьогоднішня Українська держава хіба що не «воювала на боці нацистської Німеччини».

Друга проблема полягає в тому, що під час військового вторгнення в Україну рашистами активно використовувалася радянська символіка та пропагандистські штампи не тільки часів Другої світової війни, а навіть часів Громадянської війни в Росії (1918-1920рр) – «Дайош Варшаву! Дайош Бєрлін!». Одним із символів рашистської агресії проти України стала так звана «гєоргієвская лєнточка», прозвана в Україні «колорадкою».

Саме військова агресія РФ проти України у поєднанні з ідеологічною війною у інформаційному просторі зробила сьогодні неможливим спільне відзначення 75 річниці розгрому нацистської Німеччини представниками України та Російської Федерації. І це яскраво продемонстрував посол України в Німеччині, який відмовився брати участь у спільних заходах з нагоди розгрому нацизму в Європі разом з представниками РФ.

Та росіяни не були б росіянами, якби не вигадали якусь чергову підлість по відношенню до України.

Щоб смачно плюнути в душу українцям, для яких Україна – це єдина держава, принизити Україну в очах світової спільноти, у Кремлі вирішили організувати демонстративно-показову участь деяких депутатів Верховної Ради України у святкуванні 75-тої річниці «пабєди» в Москві під  «колорадською» символікою, яка в українців з 2014 року має відверто негативне сприйняття.

Як показує світова історія під час воєн в кожній країні завжди були не тільки свої герої, а й зрадники.

10 Лютого 2020 року на сайті “Ракурс” була опублікована інформація про те, що «на цьому тижні в Раді не буде пленарних засідань, але нардепи працюють в комітетах. В цей же час нардеп Вадим Рабинович здійснив вояж до Москви. Депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» прогулявся по Червоній площі і по магазину «ГУМ», після чого в Фейсбук написав:

“Люди дуже доброзичливі. Коли дізнаються, що з України – ще більше. Ще раз переконався, що ворожнечу роздмухують штучно. Будемо робити все, що б повернувся мир і здоровий глузд.”

 

Рабинович у Москві прогулює комітетський тиждень Верховної Ради

Свій візит до Москви нардеп пояснив бажанням відвідати «сім’ю, побачитися з донькою та онуками».

Але вже за тиждень, після завершення «сімейної вечері» і повернення до Києва, 17 лютого 2020 року нардеп Вадим Рабинович, черговий раз розкритикувавши «дії уряду та влади», раптомзавершив свій виступ заявою про необхідність сформувати з депутатів ВР України делегацію та офіційно її відправити на «парад пабєди» в Москву.

 

В першій декаді березня делегація українських народних депутатів від “Опозиційної платформи – За життя”, до складу якої увійшли: Віктор Медведчук, Вадим Рабінович, Тарас Козак, Олександр Колтунович, Ренат Кузьмін і Тетяна Плачкова, в Москві зустрілись із головою Державної думи Росії  В’ячеславом Володіним, його заступником Олексій Гордєєвим, іншими російськими депутатами, у тому числі з главами фракцій “Єдина Росія” і “Комуністична партія РФ” Сергієм Невєрним та Геннадієм Зюгановим.

 

Все було готово до того, щоб черговий раз принизити Україну а українців. Але в Україні запровадили карантин. На початку квітня в Москві, через масове захворювання військових, які брали участь у репетиції «параду пабєди», на «прохання ветеранських організацій», не тільки відмінили парад на Красній площі, а й перенесли його на 03 вересня.

Здавалося, все вирішилось «само собою». Але знову Вадим Рабиновича нагадав про своє існування. На засіданні Погоджувальної ради у четвер, 30 квітня, розпочавши з чергової порції критики «дій уряду і влади», він закінчив свій виступ вимогою «розповісти, як Україна – друга країна за чисельністю Героїв Радянського Союзу – святкуватиме 75-річчя перемоги над фашистськими загарбниками»

 

«Де зареєстровані ще 1 березня постанова, яку подала наша фракція, про святкування 75-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками? Де цей доленосний документ, і як парламент збирається брати участь в святкуванні цього великого свята?», – гнівно запитував Вадим Зіновійович.

 

Вадим Рабінович: Ми вимагаємо дій щодо порятунку країни і святкування 75-річчя Великої Перемоги

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 06 травня спромігся надати наступну відповідь: “Ми напередодні відзначення Дня пам’яті 8-го і 9-го травня. У зв’язку з карантином в Україні не проводиться масові заходи, тому і тут ми не будемо зупиняти (карантин) для того, щоб не наражати на ризик наших громадян. Ми не будемо проводити масових заходів.

Єдине прохання до голів обласних державних адміністрацій – особисто або на рівні заступників забезпечити індивідуальне відзначення ветеранів Другої світової війни, які є в областях, цього року. Всі інші заходи ми проводити не плануємо у зв’язку із карантином”.

Ми не будемо проводити масових заходів 8 і 9 травня – Шмигаль

Згідно з інформацією, розмішеній у Вікіпедії, Рабинович Вадим Зіновійович досить колоритна фігура.

Рабинович Вадим Зіновійович, Народний депутат України VIII, IX скликань

Так гарно критикуючи «дії уряду і влади» та переймаючись «святкуванням 9 травня» в Україні Вадим Зіновійович жодної уваги не приділив особистій допомозі тим самим ветеранам – героям Радянського Союзу.

Всюди сущі «журналюги» свого часу розкопали «розкопали» цікаві сторінки з біографії нардепа від “Опозиційної платформи – За життя”.

Кажуть, всі комплекси з дитинства. Схоже, що турбота на словах про Героїв Радянського Союзу, це у Вадима Зіновійовича, теж комплекс, який ще й «підігрівається ззовні»

Особисту турботу про ветеранів Другої світової війни він розпочав з того, що кинув на 250 тисяч тодішніх радянських рублів знамениту льотчицю-героїню Валентину Гризодубову, за що й потрапив до в’язниці.

Про цю та інші види піклування про малозабезпечених громадян добре написано в статті «НАЧАЛО ПУТИ РАБИНОВИЧА: КАРЬЕРА ЧЕРЕЗ ЖЕНИТЬБУ, ОБМАН ЛЁТЧИЦЫ-ГЕРОИНИ И СОВЕТСКАЯ ТЮРЬМА»

Ставши меценатом та філантропом, подарувавши вісімсоткілограмову золоту Мінору «народу Ізраіля», яка згодом виявилася лише позолоченою, Рабинович жодного разу не згадав про «Музей Гризодубових» у Харкові.

Про наступні «подвиги» Вадима Зіновійовича «на благо Отєчєства» у 90-ті та «нульові» добре розписано у статті “НА ХИТРОСТЬ РАБИНОВИЧА НАШЕЛСЯ ДИНАМИТ…”

Поки Рабинович знаходився в ув’язненні, його завербував КДБ як інформатора на прізвисько «Жолудь». Відповідно до заяв самого Рабиновича, він лише «симулював освєдомітєльство».

Досить дивна картина вимальовується.

Психічний розлад симулював. «Освєдомітєльство» – симулював. Допомогу Гризодубовій у створенні музею – симулював. А чи не симулює зараз Вадим Зіновійович депутатську діяльність та щире піклування про покращення економічної ситуації в Україні, налагодження «добросусідських стосунків з РФ», прагнення дотриматися в Україні міжконфесійної та міжнаціональної згоди?

Спостерігаючи за тим, як «сімейна вечеря» в «родинному колі» у Москві миттєво трансформувалася у антиукраїнські «політичні ініціативи», які в умовах війни мають одне єдине визначення – зрада, виникає закономірне питання: може сексот «Жолудь», він же громадянин Ізраїлю Давид Рабинович, сьогодні продовжує працювати на організацію, яка є правонаступницею КДБ?

 

НОВА – новини ветеранів.