Пам’ятай: ворог постійно збирає про тебе інформацію!

Ми вже писали, що гібридна війна відрізняється від звичайної тим, що «полем бою» раптом можуть стати галузі економіки, соціальна сфера чи культурне життя.

 

Також з давніх-давен відомо, що заляканий і деморалізований противник програє битву навіть маючи чисельну і технічну перевагу над слабким і нечисельним противником. Саме з цією метою увага і величезні ресурси кинуті на невидимий інформаційний фронт.

 

Ззовні нічого, наче. страшного не відбувається. Більшість військових, які активно користуються меседжером «телеграм», знають про існування каналів “«НачШтабу»” та “Чергового ООС”

 

Однак, не вся аудиторія їхнього каналу, особливо військові, знають, що адміністраторами «НачШтабу» та Чергового ООС є представники ІПсО РФ. Мета їхньої діяльності полягає у дезінформуванні суспільства, дискредитації українського війська. Кінцева мета – посіяти сумніви в тому, що українцям потрібно захищатися, захищати незалежність своєї країни, зневіритися у власних силах та здібності своїх командирів.

 

А щоб брехню почали сприймати за правду, паралельно можуть  дійсно висвітлювати актуальну проблематику війська, критикувати корупцію в Україні, ще якісь недоліки нашого сьогодення, розповідати про подвиги радянських генералів, і тому подібне. Завдяки подібним постам, аудиторія цих каналів росте, а наші військові починають зливати інформацію, яка дискредитує їх та Збройні Сили України.

 

Ми ні в якому разі не закликаємо військових припинити висвітлювати актуальні, а інколи і болючі проблеми. Але це можна робити ТІЛЬКИ НА ПЕРЕВІРЕНИХ ПАБЛІКАХ, а не на російських пропагандистських каналах, які маскуючись видають себе за українські.

 

Закликаємо не надавати таким каналам інформацію про себе та відписатись від «НачШтабу», «Чергового ООС» і знайти та читати перевірені спільноти.  

 

“НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”