«Я тепер дійсно бачу, що досі триває війна в Україні», – голова ОБСЄ Анн Лінде

У середу, 20 січня 2021 року, в рамках візиту до району проведення операції Об’єднаних сил голова ОБСЄ Анн Лінде відвідала КПВВ “Золоте”, що в Луганській області. Гості ознайомилися з пропускним режимом на КПВВ

 

“Для мене символічно, що я перебуваю на Сході України і маю можливість говорити з вами на КПВВ в Золотому. Саме тут я зустрічалась з представниками громадянського суспільства і вони мені розповіли про гуманітарну ситуацію, які зусилля прикладаються для того, щоб полегшити життя цивільного населення. Мій візит безпосередньо до лінії розмежування ще більше відкрив мені очі, і я тепер дійсно бачу, що досі триває війна в Україні, досі фіксуються жертви та смерті. Власне, минулого тижня трагічно загинув один військовослужбовець ЗСУ на Донбасі. Я висловлюю слова співчуття близьким та родині військового”, – цитує Лінде пресцентр штабу ООС.

 

Голова ОБСЄ Лінде прибула в Україну з дводенним візитом. У рамках візиту Анн Лінде провела у Києві переговори з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. У МЗС України зазначають, що наша держава стала першою, яку Анн Лінде відвідує з візитом як нова голова ОБСЄ.

 

Голова ОБСЄ Анн Лінде наголосила, що війна в Україні та навколо неї потребує постійної спільної уваги в рамках організації ОБСЄ.

 

Нагадуємо: