Огляд спортивних досягнень тижня (ФОТО, ВІДЕО)

* * *

Український боксер у напівсередній вазі Карен Чухаджян, який повернувся в ринг після річної перерви, 26 лютого  2021 року  в Москві переміг росіянина Олексія Євченка за підсумками восьми раундів (19-14-2, 8 КО). Вердикт суддів зафіксував переконливу перевагу українця – тричі по 80:72. Тепер Чухаджян має в активі 17 перемог поспіль, з яких 7 – нокаутом.

* * *

Під час першості Північно-Кавказького федерального округу Російської Федерації по дзюдо серед юніорів, який проходив у Палаці спорту імені Алі Алієва в Каспійську, сталася масова бійка. Голова дисциплінарної комісії Федерації дзюдо Дагестану Хабіб Магомедов в інтерв’ю федеральним російським ЗМІ розповів: “Інцидент трапився після зустрічі осетинського і дагестанського спортсменів. Вони боролися більше десяти хвилин, були напружені моменти, судити важко було цей поєдинок. Коли дагестанський спортсмен виграв, на трибуні уболівальник вигукнув: „Ура!“, відреагував дуже емоційно. Поруч з ним сидів осетинський уболівальник, який йому щось скзав, далі відбулася словесна перепалка, яка і переросла в масову бійку”. Змагання з дзюдо довелося перервати, бо у бійці взяли участь як глядачі, так і спортсмени, повідомляє видання “Кавказский узел”. Відео інциденту за посиланням:

* * *

В перший змагальний день Відкритого Кубку Європи з дзюдо, що проходить в чеській Празі, Анастасія Антіпіна (до 63 кг) виборола бронзовоу нагороду. Після перемоги у стартовому поєдинку над румункою Іванеску, у чвертьфіналі наша спортсменка поступилася представниці Нідерландів Ван Дер Берг, яка зрештою завоювала “золото”. А Анастасія в поєдинку за “бронзу” здолала опір чешки Зачової.

У ваговій категорії до 66 кг наш Євген Гончарко п’яте місце посів, ще двоє українців зупинилися на 7-й позиції — Дільшот Халматов і Олег Вередиба (обидва до 60 кг).

* * *

На Міжнародного турніру з вільної боротьби, який відбувається в Києві, цього року завітала рекордна кількість країн-учасниць. За медалі Київського Міжнародного турніру змагались борці з 35 країн світу.

Чемпіонкою турніру у вазі 50 кг стала Оксана Лівач. В категорії 55 кг “золото” завоювала Аліна Грушина, віце-чемпіонкою стала Христина-Зоряна Демко, а бронзову нагороду здобула Олександра Хоменець.

Катерина Зелених стала чемпіонкою у вазі 59 кг, а Софія Боднар та Юлія Лісовська — бронзовими призерками.

Серед чоловіків у вазі 74 кг “бронзу” виборов Касум Касумов. В категорії 97 кг Валерій Андрійцев став віце-чемпіоном, а Магамед Закарієв став бронзовим призером.