01 березня в Україні через махрову корумпованість було повністю розформовано «Дозвільну службу», співробітників якої викрили на організації корупційної схему видачі дозволів на придбання, зберігання та носіння дозволених видів зброї. До цього переліку входить і мисливська вогнепальна нарізна, гладкоствольна зброя і так звані «травмати», які стріляють гумовими кулями.

 

  Розслідування тривало понад півроку.  Правоохоронці-корупціонери настільки знахабніли, що «продавали» дозволи на носіння зброї у соцмережах. Дозволи видавалися не тільки з кричущими порушеннями, а інколи навіть і без участі громадянина, на якого оформлялася зброя.

 

  Під час розслідування виявлено більше ніж дві тисячі випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи. У списку замовників послуги в обхід закону були і працівники правоохоронних органів, і депутати різних рівнів, і представники органів державної влади.

 

  Дев’ять співробітників поліції, які організували та брали участь у цій схемі вже звільнено. Серед них – посадовці Департаменту превентивної діяльності в центральному апараті поліції, у тому числі – перший заступник начальника профільного департаменту та начальник дозвільної системи поліції. А також звільнили п’ятьох відповідальних співробітників у регіонах. Усі начальники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби.

 

  Замість розформованої дозвільної служби завершується формування нового підрозділу із іншими працівниками, які, як стверджує пресслужба поліції,  будуть належно виконувати цю роботу.

 

  Дозвільні документи на зброю у понад двох тисяч громадян, які отримали дозволи через корупційну схему, будуть анульовані, а зброю вилучать. На всіх інших українців, у яких є дозвіл на зброю, за словами очільника поліції, чекає перевірка. Планують перевірити всіх.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial