У понеділок, 4 січня, поблизу села Засулля Лубенського району Полтавської області перекривали трасу Харків-Київ, вимагаючи зменшення тарифу за транспортування природного газу. Їх підтримали жителі сусідніх сіл Оржицького та Пирятинського районів.

 

У телеграм-каналі «Харків NOW» зазначається, що «людям прийшли занадто великі платіжки за газ, і таким чином вони вимагають зниження тарифів». Мало того, що  жителів обрадували підвищенням тарифів в 2 рази, багато з них ще й виявили в платіжках «додаткові суми». Наприклад, тим, хто використовує газове опалення, в рахунок вписали зайві 299 кубометрів.

 

Акцію почали о 10:15. Учасники заходу вимагали зменшення вартості розподілу природного газу. У заході взяли участь близько 300 осіб.

 

З 10:15 до 12:20 люди рухалися пішохідним переходом. Правопорядок на місці забезпечили працівники Лубенського відділу поліції.

 

Акція протесту на автомобільній дорозі «Київ – Харків», поблизу с.Засулля, завершилася – рух відновлено, повідомив відділ зв’язків з громадськістю Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial