У розпал військової агресії Росії проти України влада з невідомих причин дозволила «кільком компаніям» здійснювати закупоівлю електроенергі. 03 січня 2021 року в Україну почався імпорт електроенергії з Білоруської АЕС. За даними “Укренерго” Поставки здійснюють компанії “Дніпросталь-Енерго” Віктора Пінчука, “Донбасенерго” Максима Єфімова і “ЕРУ-Трейдинг” Ярослава Мудрого, які отримали доступ до міждержавних електромереж. Про це в ефірі телеканалу “Україна24” повідомив військовий експерт Олександр Мусієнко.

 

“Це взагалі нонсенс, що в державі, яка має такий енергетичний потенціал як Україна, вирішувати питання про постачання мотивуючи це тим, що це ринок. Так вибачте, багато хто постраждав після російської агресії, зокрема бізнес, який перестав торгувати з Росією або брати звідти сировину. А тепер виявляється окремі підприємства можуть постачати звідти електроенергію – це нонсенс”, – заявив експерт.

 

Україна раніше з жовтня 2019-го по березень 2020 року закуповувала електроенергію в Росії. Загалом було імпортовано понад 1 млрд кВт.год, а прямі збитки енергосистеми від таких поставок оцінюються від 3 до 5 млрд грн. Тимчасова заборона на імпорт із Росії була введена навесні 2020 року в тому числі після критики поставок президентом Володимиром Зеленським.

 

Імпорт струму з Росії і Білорусі це безглуздя і самогубство для України, переконаний військовий експерт.

 

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial