НБУ хакерські кібератаки вдалося відбити

  У Мінцифри повідомили, що витоку даних не сталося. “ДІЯ – безпечний продукт, який не зберігає персональні дані, а лише відображає їх з реєстрів”, – зазначено у повідомленні.

 

  У Національному банку України (НБУ) заявили, що його сайт також атакували хакери в ніч з 13 на 14 січня, проте напад вдалося відбити. Всі інформаційні системи регулятора працювали і продовжують працювати в штатному режимі.

 

  Національний банк стверджує, що захист банківської інфраструктури організований із застосуванням новітніх технологій кіберзахисту та ефективним використанням комплексів і систем захисту.

 

  До масштабної кібертатаки на Україну можуть бути причетні російські спецслужби. Польська сторона вважає її частиною “типової діяльності” спецслужб Росії. Про це повідомляє  Bloomberg. Видання зазначає, що поки жодна хакерська група не взяла на себе відповідальність за кібератаку, а представник Кремля не відповів на запит про коментарі.

 

  Хакерську атаку прокоментували в посольстві України в Японії, назвавши її проявом “гидкого і мерзенного обличчя агресора в сучасній гібридній війні”.

 

Нагадуємо: