На Полтавщині судили підлітка, який матюкався у шкільному автобусі

  Наприкінці липня 2023 року в містечку Горішні Плавні Полтавської області, у місцевому суді, було розглянуто справу №534/1407/23. Її відкрили після порушення місцевою жителькою статті адмінкодексу, а саме невиконання батьківських обов’язків. Про цей випадок інформує видання “Кременчуцька Газета”.

  Суть порушення полягала в тому, що 21 квітня 2023 року, приблизно о третій годині дня, син жінки їхав у шкільному автобусі за маршрутом «Пришиб-Кобелячок-Салівка» та спілкувався із пасажирами автобусу переважно із використанням нецензурної лайки.

  Терпець пасажирів увірвався і до порушника викликали поліцію. Якби любителю спілкуватися ненормативною лексикою було більш ніж 16 років, то він самостійно поніс би покарання за дрібне хуліганство. Але цього разу за нього відповісти довелося його мамі. Саме на неї виписали протокол, а згодом його розглянули в суді.

  Мамахлопця, громадянка України, звернулася до судової установи із заявою, в якій визнала вину та просила “закрити провадження у справі за малозначністю”. Під час розгляду справи  в суді так і зробили – оголосили порушниці, яка  була відсутня в залі суду, усне зауваження, і також закрили справу.

НАГАДУМО:

Мінімум один загиблий і п’ятеро поранених – російські кораблі відбили безуспішну атаку дронів-брандерів