Мінімум один загиблий і п’ятеро поранених – російські кораблі відбили безуспішну атаку дронів-брандерів

  Сьогодні вранці в міноборони Росії заявили про безуспішну атаку дронів-брандерів на кораблі Чорноморського флоту “Сергій Котів” і “Василь Биков” (на фото), які перебували за 340 км від Севастополя в районі протоки Босфор.

  “Сьогодні вночі збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати трьома морськими безекіпажними катерами (морські безпілотні дрони-брандери – ред.) патрульні кораблі “Сергій Котів” та “Василь Биков” ЧФ, які виконують завдання з контролю судноплавства в південно-західній частині Чорного моря”, – йдеться в повідомленні.

  І хоч рашисти і заперечують наслідки та серйозність атаки брандерів, але в мережі з’явився перехоплення радіорозмови між пілотами вертольоту К-19 і кораблем, в якій мова йде про евакуацію з кораблів поранених матросів.

  Виходить, що після успішного відбиття атаки дронів-брандерів у росіян на борту звідкись з’явилися як мінімум один “двухсотий” і п’ятеро “трьохсотих”. Про пошкодження кораблів поки що нічого невідомо. Можна стверджувати, що вони, поки що, перебувають на плаву.

 Довідка про кораблі. Корабель “Сергій Котов” було включено до складу Чорноморського флоту 30 липня 2022 року. Швидкість судна становить 30 вузлів. В автономному режимі може працювати близько 60 діб. Екіпаж – до 80 осіб. “Василь Биков” – патрульний корабель проекту 22160 ВМФ Росії був ухвалений на озброєння у грудні 2018 року. Характеристики та екіпаж як у попереднього. Корабель брав участь у боях за острів Зміїний

НАГАДУЄМО:

Сьогодні Український ветеранський фонд Мінветеранів презентував перше дослідження щодо потреб та перешкод ветеранів при працевлаштуванні