Знищення інфраструктури українських портів рашистами призводить до росту цін на зерно в Світі

  Нічна атака рашистів на порт Ізмаїла призвела до стрибка цін на продовольство в Світі, пише Reuters. Ціни на пшеницю на Чиказький біржі в Чикаго підскочили на 6,5%.

  Рашисти вночі завдали ударів по складах та елеваторам із зерном і пошкодили майже 40 тисяч тон зерна, яке очікували країни Африки, Китай, Ізраїль.Про це повідомив міністр інфраструктури Кубраков.

  Найбільших руйнувань зазнав порт Ізмаїл. У місті пошкоджено морський вокзал та інфраструктуру Українського Дунайського пароплавства, ключового українського вантажоперевізника на Дунаї.

  Ердоган домовився про зустріч із путіним у Туреччині, повідомляє канцелярія президента. У відомстві турецького лідера повідомляють, що про це йшлося під час сьогоднішньої телефонної розмови з бункерним пацюком.

  Сторони обговорили “зернову угоду” та Ердоган зазначив, що Туреччина продовжить докладати інтенсивних зусиль для продовження так званої “Чорноморської ініціативи”.

  Російський рубль впав більш ніж на 2% до більш ніж 16-місячного мінімуму після 94 до долара в середу. До 16:09 за Грінвічем рубль був на 2% слабшим по відношенню до долара до 94,16, раніше досягнувши 94,32, найслабшої точки з 28 березня 2022 року. Він втратив 1,8% до 103,00 до євро, що також є більш ніж 16-місячним мінімумом, і втратив 1,8% по відношенню до юаня до 13,07.

НАГАДУЄМО:

Скандал навколо call-центру в Києві – нардеп Трищенко підозрює нардепа Семіньского у співпраці з росіянами