На Одещині знайшли альтернативу зруйнованому рашистами мосту у Затоці

  На Одещині відновили пасажирське сполучення через Дністровський лиман між містами Овідіополь та Білгород-Дністровський. Катер компанії-перевізника “Нібулон” 07 червня 2023 року здійснив свій перший рейс, повідомляє Одеська районна військова адміністрація. Встановлення цього пасажирського водного сполучення дає змогу  пересівши з катера на місцеві автобуси в Овідіополі дістатися Одеси приблизно за годину.

  Пробний запуск катера сполученням Овідіополь – Білгород-Дністровський було здійснено у серпні 2022 року. Це значно спростило сполучення між Білгородом-Дністровським та Одесою, ускладнене через руйнування автомобільно-залізничного моста через Дністровський лиман.

  Від сьогодні пасажирське судно на підводних крилах “Нібулон Експрес-4” щонайменше тричі на день курсуватиме між причалами №1 у Білгород-Дністровському і “Нова пристань” в Овідіополі. Тривалість та кількість рейсів може змінюватися залежно від погодних умов. Вартість проїзду становить 120 грн з людини.

  Раніше, у квітні 2023 року, Укрзалізниця відновила перевезення вантажів до порту Рені через територію Молдови. Після 23-річного простою була відновлена  ділянка Березине — Басарабяска..

НАГАДУЄМО:

В Узбекистані поліція влаштувала цілу спецоперацію, щоб зняти прапор України