В Узбекистані поліція влаштувала цілу спецоперацію, щоб зняти прапор України

  В Узбекистані  комусь не сподобався прапор України, який вивісив на балконі своєї квартири мешканець Ташкента. Поліція Узбекистану отримавши вказівку негайно його зняти, організувала справжню кількагодинну спецоперацію. Спочатку співробітники МНС намагалися зняти прапор за допомогою пожежної драбини, але її довжини не вистачило. Тоді викликали кран.

  А все почалося з того, що мешканець Ташкента Реджеп Латіпов у березні 2022 повісив прапор України на балконі своєї квартири. Прапор провисів там до 24 травня 2023 року. Скориставшись відсутністю власника квартири вдома, правоохоронні органи видерлися аж на 8 поверх і таки зняли Український прапор. Про це 7 червня 2023 року написала “Газета.uz

Спецоперація тривала кілька годин

  Реджеп Латіпов розповів виданню, що в момент спецоперації узбецьких правоохоронців він перебував з дружиною на відпочинку в Туреччині, відповідно в його квартирі нікого не було. Власник квартири також повідомив “Газета.uz”, що прапор був розміщений в середині балкона, який виходить у внутрішню частину двору, а не на вулицю. 

Реджеп Латіпов

  Реджеп Латіпов зазначив, що він народився у місті Чернівці в Україні, коли його батько проходив там військову службу. Через три місяці родина переїхала до Ташкента. Український прапор йому надіслали друзі із Києва. Він провисів на балконі півтора року і за цей час жоден сусід не поскаржився на нього. Власник помешкання пояснив, що вивісив український прапор, щоб висловити свою підтримку друзям з України.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 469 доба – огляд подій на фронті