На неописаній ділянці кордону кілька громадян Таджикистану закидали камінням автомобілі мешканців Киргизстану

  Кілька громадян Таджикистану на неописаній ділянці кордону з Киргизстаном закидали камінням автомобілі її мешканців. Про це повідомило в суботу kloop.kg з посиланням на Прикордонну службу (ПС) Державного комітету національної безпеки (ДКНБ) Киргизстану. Інцидент стався о 19:40 за місцевим часом.

 

    “На ділянці автодороги Ош — Баткен — Ісфана (Киргизстана) біля Екі-Таш села Кок-Таш громадяни Республіки Таджикистан закидали камінням приблизно чотири автомобілі громадян Киргизстану, внаслідок чого машини отримали різні пошкодження. Громадяни Киргизстану не постраждали”, — йдеться у повідомленні.

 

   “Одразу після інциденту в місцевості Екі-Таш відбулася зустріч начальників прикордонних застав Киргизстану та Таджикистану, які з метою стабілізації обстановки виставили додаткові прикордонні наряди. Таджицька сторона повідомила, що проводить пошук осіб, причетних до інциденту”, — запевнили в ПС ДКН. У відомстві повідомили, що дислоковані на цій ділянці кордони підрозділи киргизьких прикордонників переведені “на посилений варіант несення служби”.

 

  Відомство Киргизстану також зазначає, що 25 грудня 2021 року, приблизно о 14:30 (за місцевим часом),  прикордонники Таджикистану встановили міномет на території свого посту навпроти місцевості Сай Лейлекського району Баткенської області, а навпроти киргизстанських сіл Дамба та Максат було зафіксовано скупчення таджицьких військовослужбовців.