На «лінії зіткнення» минулої доби було тихо, але колони російської військової техніки в Ростовській області рухаються до російсько-українського кордону

Пресслужби Об’єднаних сил повідомляє, що 15 серпня на усіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано.

Від початку поточної доби, 16 серпня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша, порушень повного та всеосяжного режиму припинення вогню не зафіксовано.
Військовослужбовці Об’єднаних сил й надалі дотримуються умов припинення вогню та готові реагувати на будь-які дії з ворожої сторони.
Українські захисники повністю контролюють ситуацію в районі проведення операції.

Втрати російсько-окупаційних військ 14.08.2020 р. склали 3 особи: один «200-тий» (1 омсбр, не бойовий), двоє – санітарні «300-ті» (один із 3 омсбр, не бойовий, та один із 4 омсбр, не бойовий, підірвався на НВП на своїх позиціях). Додатково інформація уточнюється.

В той час коли на «лінії зіткнення» нарешті настала тиша, пересічні російські громадяни фіксують і викладають у соціальні мережі відео руху колон російської військової техніки в напрямку україно- російського кордону.