На Кримському півострові відбулися збори командного складу Чорноморського флоту РФ

 На полігоні Опук, який розташований на окупованому росіянами Кримському півострові, відбулися збори командного складу Чорноморського флоту (ЧФ) РФ. Збір комскладу з’єднань та частин проходив під керівництвом командувача ЧФ адмірала Ігоря Осипова. Пресслужба МО РФ інформує, що головною метою зборів була демонстрація офіцерам сучасних форм та способів застосування сил (військ) флоту під час вирішення завдань із призначення. 

 

  Близько 100 офіцерів командного складу корабельних з’єднань та військових частин берегових військ флоту протягом 5 днів удосконалювали свої професійні навички на заняттях з основних напрямків бойової підготовки.

 

  Під час “навчального заходу” командирам з’єднань і частин флоту було продемонстровано методику оборони та захоплення ділянки узбережжя, показані дії екіпажів кораблів і підрозділів морської піхоти зі створення опорних пунктів оборони на непідготовленій ділянці узбережжя, а також продемонстровані основні тактичні прийоми ведення бою під час висадку десанту: вогневе ураження корабельної берег та захоплення плацдарму морським десантом.

 

  Під час демонстрації практичних дій було проведено навчальний бій з висадкою морської піхоти на бронетранспортерах БТР-82А на необладнане узбережжя, придушення опорних пунктів протидесантної оборони “умовного супротивника” та закріпленням десантно-штурмових підрозділів на плацдармі для забезпечення висадки основних сил морського десанту.