Можливість для ветеранів: Норвегія допомагає працевлаштуватися

Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб та президент Міжнародного благодійного фонду “Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації” Володимир Рубцов підписали меморандум про співпрацю в рамках спільного україно-норвезького проекту.

 

 “Для нас важливо дати можливість ветеранам реалізувати себе. Участь в проекті – реальний шанс для ветеранів та їхніх родин отримати кваліфіковану професійну перепідготовку, а в подальшому успішно працевлаштуватися або відкрити власний бізнес” – заявив Сергій Бессараб. 

 

Читайте також:

 

У Шумах, в районі, який мало інспектувати “ДНР” ледь не вбило двох солдат ЗСУ

 

Проект називається “Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». Він реалізується в Україні вже понад 16 років і за цей період його учасниками стали понад 1600 учасників АТО/ООС, а всього військовослужбовців – 11 тисяч осіб.

 

“У взаємодії з державними установами, громадськими організаціями, фондами, місцевими адміністраціями і бізнесом, ми і після завершення курсів з перепідготовки, підтримуємо наших випускників. Все це дозволяє реалізувати не теоретичну, а реальну адаптацію учасників проекту у суспільстві”  –  резюмував Володимир Рубцов.

 

Нагадаємо:

 

Росія вирішила пожалітися в ООН… на Україну?!