Москва продовжує стягувати війська до українського кордону: зараз на марші 74-та бригада ЗС РФ (ФОТО, ВІДЕО)

  Москва вже стягнула до українського кордону 28 батальйонних тактичних груп, але схоже що це ще не все. Незалежна група російських розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) на своєму сайті повідомила про передислокацію до українського кордону підрозділів російської 74-ої гвардійської мотострілецької бригади, яка базується в місті Юрга Кемеровської області. 

 

  Користувач Твіттера @GirkinGirkin опублікував відео, де на залізничних платформах стоять танки Т-72Б3. На відео також видно номер однієї з платформ,  повідомляє  CIT. Щоб подивитись відео перейдіть за посиланням

https://twitter.com/i/status/1378706109524029444  

або натисніть на фото.

 

  “Перевіривши номер залізничної платформи за допомогою сервісу gdevagon, ми встановили, що платформа рухається з Юрги Кемеровської області на залізничну станцію Маслівка в прикордонній Воронезькій області”, – йдеться в повідомленні.

 

  У довідці gdevagon також вказані (ідентичні) номера відправника та одержувача вантажу в ОКПО (загальноросійський класифікатор підприємств і організацій) – 07703609. Шляхом простого пошуку розслідувачі встановили, що цьому номеру відповідає військова частина №21005, а саме 74-та гвардійська мотострілецька бригада, яка базується в місті Юрга.

 

  За їхніми даними, ця військова частина була переозброєна танками Т-72Б3 у 2015 році.

 

Нагадуємо: