Фейки роспропаганди про «розіп’ятих хлопчиків» знову набирають обертів

  Згвалтували вагітну, побили дідуся, військові вбивають домашніх тварин, вриваються до будинків та грабують господарів, отруюють воду в колодязях: тут навіть дядя Гебельс відпочиває. Журналіст та член ТКГ Денис Казанський розповів подробиці про чергові фейки і звинувачення на адресу ЗСУ з боку проросійських бойовиків.

 

  ДНРівци винайшли черговий фейк – звинувачують ВСУ у вбивстві п’ятирічної дитини. За їх словами безпілотник ВСУ скинули якийсь вибуховий пристрій на селище Олександрівське, який знаходиться в 15 кілометрах від лінії фронту, на околиці міста Єнакієве . В результаті чого загинула дитина і отримала поранення жінка – розповіді виглядають абсолютно дико і нелогічно. “Виходить, що український дрон без проблем, оминувши всі найновіші російські засоби ППО, спокійно залетів в тил бойовикам. Але замість того, щоб розбомбити якусь військову техніку, склад боєприпасів чи командний пункт, раптом обрав в якості мішені випадкових людей, і скинувши на них вибуховий пристрій, так само спокійно полетів назад, – написав Казанський.

 

  Хто може повірити в таку нісенітницю? Але в російських ЗМІ почалася справжня вакханалія. Російські пропагандисти дістали запилені методички з 2014-го року і завели стару пісню на новий лад про укрофашистів та укрокарателів, які розпинають хлопчиків.

 

Читайте також:

  І ви думаєте, що хтось спробував розібратися в тому, що сталося? Як би не так. До того ж роспропагандисти почали регулярно плутати селище Олександрівське, розташоване на околиці Єнакієвого,  з Олександрівкою, що на західній околиці Донецька. та поширювали брехню про те, що дитина загинула саме там. В результаті брехню про дитину “вбиту з БПЛА” поширив навіть спікер Держдуми Володін, який закликав виключити Україну з ПАРЄ, – розповідає Казанський. І тут же згадує історію “розп’ятого хлопчика”.

 

  “Найсумніше, що на відміну від неіснуючого розіп’ятого хлопчика, дхлопчик під Єнакієво дійсно загинув. Тільки боєприпас, який забрав його життя, не з неба впав, а, скоріше за все, зберігався десь в сараї чи просто лежав у дворі. Гранати, снаряди – сьогодні це звичайні знахідки для зони АТО/ООС. І люди часто тягнуть такі знахідки до себе додому. Але росіяни не придумали нічого кращого, як використати цей трагічний випадок для розпалювання ненависті і створення чергового міфу про звірства українців. Пропагандисти з РФ вже кілька днів б’ються в істериці, проклинаючи нас на всі лади “укропів”, – розповідає журналіст.

 

Нагадуємо: