Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Сьогодні в Маріуполі групу військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти нагороджено медалями «За жертовність і любов до України». Це відзнака Православної церкви України, заснована 2 січня 2015 року, нею нагороджують за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час Революції Гідності, у захисті України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу Збройним Силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

 

У цій військовій частині військовослужбовців уже нагороджували такою відзнакою раніше. Сьогодні ж, як розповів кореспондентові АрміяInform заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Петро Олексюк, нагороду отримали десять морпіхів. Серед них – військовослужбовці, які були поранені під час минулих ротацій частини до першої лінії оборони, а також кавалери державних нагород.

Від імені предстоятеля Православної церкви України митрополита Київського та всієї України Епіфанія вручив нагороди морпіхам їхній капелан, військовий священник отець Анатолій Павлов.

 

За матеріалами  АрміяInform