Суму застави для Яни Дугарь зібрали за ТРИ години

Суму застави в 168 тис. грн для фігурантки у справі Шеремета Яни Дугарь вдалося зібрати за три години. Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналістка Ольга Худецька.

 

“Сума застави для Яни Дугарь була зібрана за 3 години з моменту оголошення збору.

Це могло б стати для МВС і Зеленського дзвіночком про легітимність в очах суспільства цього розслідування, але немає, вони знову не зроблять висновків “, – зазначила Худецька.

Нагадаємо, що Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху машини. 12 грудня 2019 року поліція затримала трьох підозрюваних: це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка і лікарка Юлія Кузьменко та ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетні подружжя-ветерани Владислав і Інна Грищенко.

04 лютого 2020 року Печерський суд продовжив арешт Юлії Кузьменко на 2 місяці.

05 лютого Печерський суд продовжив арешт Андрію Антоненко на 2 місяці. В цей же день суд прийняв рішення залишити Яну Дугарь під нічним домашнім арештом за місцем служби.

Печерський районний суд міста Києва 02 квітня задовольнив клопотання прокуратури і продовжив Яні Дугарь запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 22:00 до 06:00 з забороною покидати місце свого проживання до 31 травня 2020 року включно.