Мої слова були частково спотворені, підтримуватиму Україну, скільки буде потрібно, – Воллес

  Міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що його слова про “підтримку України” були частково спотворені і запевнив, що він підтримуватиме Україну, скільки буде потрібно. Про це Воллес написав у Facebook.

  “Я говорив про необхідність іноді визнавати Україні, що в багатьох країнах і деяких парламентах немає такої сильної підтримки, як у Великій Британії. Це був не коментар про уряди, а більше про громадян і депутатів усієї міжнародної спільноти”, – підкреслив Бен Воллес.

  Міністр оборони Великобританії написав, що йому пощастило, що населення Великобританії та всі партії у парламенті підтримують зусилля щодо надання допомоги Україні. Рейтинги підтримки України в Британії є одними з найвищих у Європі понад 70%.

Ми не Amazon, треба вміти бути вдячними, – голова міноборони Британії про українців

   Воллес також запевнив, що коментарі щодо “Amazon” були зроблені минулого року і мали на меті наголосити, що відносини Великобританії з Україною не є “трансакційними”, а скоріше “партнерськими”.

  Користуючись нагодою “НОВА: новини ветеранів” висловлює пану Волесу щиру подяку за те, що ЗСУ допомогли 236.590 рашистам стати “харошимі русскімі”.

НАГАДУЄМО:

З російського в угорський плон потрапить чергова група українських військовополонених