Ми не Amazon, треба вміти бути вдячними, – голова міноборони Британії про українців

  “Українці так поспішали отримати всю можливу допомогу, що не завжди говорили слова подяки. Хочемо ми цього чи ні, але люди хочуть бачити подяку. Іноді українці просять країни відмовитися від власних запасів. Знаєте, ми не Amazon. Я сказав їм це минулого року, коли їхав 11 годин, щоб мені дали список», — згадав Воллес, як восени 2022 року їздив в Україну, щоб «отримати список зброї, яку треба купити”, — заявив голова міноборони Британії Бен Воллес.

  Виявляється, МИ-Українці маємо бути вдячними за те, що країни-гаранти Будапештського меморандуму не виконали взяті обов’язки. Також МИ маємо бути вдячними за те, що вирішуємо майбутню проблему Росії для Заходу життями найкращих синів і дочок України.

  Володимир Зеленський відреагував на слова міністра оборони Великої Британії.

  «Мені здається, ми завжди були вдячними Сполученому Королівству, прем’єр-міністру та міністру оборони пану Воллесу. Як ще нам треба подякувати? Нехай напише мені, як потрібно подякувати, щоб ми були повністю вдячні. А ще можемо зранку прокидатися і дякувати міністру особисто», — сказав президент України.

  Олексій Гончаренко пропонує не гарачкувати і розібратися – а хто такий цей Воллес і що він мав на увазі, коли таке говорив.

  “Це людина, яка нам дуже допомагає. І знає, що каже. Бо, на жаль, надмірна цікавість до України стала тим фактором, який не дозволив Бену Воллесу стати генсеком НАТО цього року.
Ви всі чудово знаєте: у Світі вистачає людей, яким хотілося б негайно завершити війну будь-як. Але саме такі люди, як Бен Воллес, цього не дали зробити. І за це поплатились, за «надмірну допомогу». Але нас все одно не покинули.
Тож не критикуйте Воллеса за його тон. Він достатньо віддав, аби мати на нього право. Краще гуртуватись навколо перемоги та просування в НАТО. І тоді, може, нас там зустріне Бен Воллес вже як генсек”, – написав нердеп Олексій Гончаренко у своєму Телеграм.

НАГАДУЄМО:

Чому Україну не взяли до НАТО?, – поцікавилась Українка у радника Байдена