Лукашенко раптом серйозно захворів

  Олександр Лукашенко сьогодні не з’явився на церемонії ведення державного прапора, герба і гімна республіки Бєларусь. Замість нього промову виголошував прем’єр-міністр Головченко. Це вже п’ятий день, як самопроголошений президент не з’являється на публіці. Симптоми погіршення  стану здоров’я у Аляксандра Ригоравіча з’явилися 09 травня 2023 року, коли він завітав до Москви на святкування Дня Побєди. Після 9 травня Лукашенко більше не з’являвся на публіці.

  Вчора білоруські змі повідомляли, що Лукашенка було помічено у президентській клініці у Дроздах. Також кажуть, що до нього приїжджали лікарі з самої Москви.  За повідомленням місцевих СМІ, сьогодні кортеж Лукашенко поїхав у Республіканський клінічний медичний центр у Мінську і перебував там дві години.

  Прес-служба Лукашенко і чиновники ситуацію ніяк не коментують. Що сталося на День Побєди 9-го травня в Москві – про це білоруська влада теж мовчить.  

  Так зване “поінформоване джерело” повідомляє, що причиною погіршення стану Лукашенка став “різкий збій у роботі його ендокринної системи на фоні кардіологічних проблем”. Що і як викликало отой самий “збій” невідомо.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 445 доба – ЗСУ мають незначні успіхи