Російський Кинжал із мисливця перетворився на здобич

Під час масованого ракетного обстрілу населених пунктів України 4 травня 2023 року, рашисти засікли і вирішили знищити  систему  “Patriot”. Як розповіли журналістам CNN  два американські чиновники, росіяни зуміли вирахувати місце розташування батареї “Patriot” за специфічним сигналом їхнього радара. На удар за такою метою рашисти вирішили використати надсучасну аналоговнєтну дорогу і дуже дефіцитну ракету “Кинжал”.

  В результаті полювання “жертва” без особливих проблем знищила “мисливця”. Стверджується, що українські зенітники випустили кілька ракет і“Patriot” під різними кутами. Двобій закінчився черговою поразкою рашистів. Як виявилось, нічого особистого, крім піару, в ракеті “Кинжал” немає. 

  Міський голова Києва Віталій Кличко в себе в Telegram-каналі показав залишки російських ракет і дронів, збитих над столицею та Київською областю останнім часом. Він додав, що фрагменти різних типів озброєння країни-агресора зараз вивчають у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз. Результати дослідження передають у Міжнародний кримінальний суд. Також в інституті співпрацюють українські експерти та іноземні фахівці.

НАГАДУЄМО:

ЗСУ завдали удару по військових об’єктах у Луганську