Крутий Заміс на Суспільному: прем’єра другого сезону

06 лютого о 18:25 в ефірі UA: ХАРКІВ та всіх регіональних телеканалів “Суспільного” вийде прем’єра другого сезону «Крутий Заміс». Нові серії документального серіалу про ветеранів АТО транслюватимуться щосуботи.

 

Серіал «Крутий Заміс» розповідає про людей, які були на фронті, пройшли через випробування війни, але повернулися до цивільного життя та започаткували свій бізнес. У кожній серії автори серіалу вирушають в гості до героїв, запитують про життя, власну справу та про те, як вдалося втілити ідею в життя. Герої сюжетів розповідають не лише про історії успіху, а й про складнощі та курйози, які виникали під час роботи.

 

Героями другого сезону «Крутого Замісу» стали ветерани-підприємці з різних міст України. «Географічно другий сезон охопить всю Україну. І це дуже важливо, тому що бізнеси розвиваються не тільки в Києві. Ветерани є всюди, в кожному містечку — скрізь є ті, хто воював і ті, хто повернувся. І ми маємо показувати саме такі, не надто медійні історії», — зазначив режисер Костянтин Кляцкін.

 

Одна із серій присвячена харків`янину Олександру Вороб`ю, який організував підприємство з виробництва ножів Blade Brothers Knives.

 

Ще раз нагадуємо, що 6 листопада 2021 року о 18:25  в ефірі усіх регіональних телеканалів «Суспільного» транслювався перший сезон цього документального серіалу.

 

Нагадуємо: