Командно-штабні навчання з бригадою оперативного командування «Північ»: завершальний етап та підведення підсумків (ФОТО)

Черговим етапом виконання практичних дій завершилися командно-штабні навчання з позначенням дій військ з військовою частиною ОК «Північ». Апаратом керівництва, що був сформований з числа офіцерів оперативного командування, продовжувалося здійснення управління підпорядкованими підрозділами та нарощування бойової обстановки за G-структурою. Власне підрозділи бригади відпрацювали здійснення контратаки противника, не допустили прориву умовного ворога, навпаки – задіяли сили та засоби, щоб ввести його в оману, а також завдали максимальних втрат.

 

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ».

 

Підвівши підсумки, командування висловило зауваження та вказало на недоліки за окремими напрямами на кожному етапі навчань. Поряд із цим були запропоновані і ряд рекомендацій та пропозицій щодо усунення недоліків та покращення рівня підготовки.

 

Загалом, за словами командування, задіяний особовий склад показав достатній рівень підготовки, що свідчить про високий професіоналізм та спроможність навчатися і говорить про готовність військової частини у будь-який час виконати завдання за призначенням.

 

Навчання проходили під керівництвом командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Валерія Залужного. Усі заходи пройшли без втрат, без порушень техніки безпеки та на належному рівні.

 

За підсумками командно-штабних навчань були нагороджені кращі військовослужбовці. Солдати, сержанти та офіцери були відзначені нагородами Міністра оборона України, командувача військ ОК «Північ», грамотами та цінними подарунками.

 

Нагадуємо: