Команда ГО Спілка ветеранів АТО представила свій проєкт у місті Первомайський

  Команда ГО «Спілка ветеранів АТО» 13 лютого 2024 року представила свій проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» у місті Первомайський Харківської області, інформує сайт “Спілки”.

  Під час зустрічі було надано відповіді на питання, які мали члени територіальної громади. Так, присутні родичі загиблих захисників України мали питання стосовно реєстрації та відкриття громадської організації у Первомайську. Були надані відповіді на вже “традиційні” проблемні питання, як то отримання посвідчення учасника бойових дій (УБД), оформлення всіх відповідних документів в разі загибелі або на безвісті зниклого захисника України.

“Якщо у вас є конкретні питання або потреба у консультації з медичних, юридичних,психологічних питань або з питань отримання пільг чи оформлення документів, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми готові надати всю необхідну інформацію та підтримку. Наша команда тут, щоб допомогти в цьому нелегкому процесі. Ми маємо докладати всіх зусиль для захисту прав наших захисників», – наголосив керівник напрямку медичної допомоги та лікування Юрій Даніленко.

  Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан наголосила: «Ми дякуємо за всі ініціативи підтримки ветеранів і членів їх родин, які вже діють в громаді. І паралельно з цим ми готові допомагати громадам у разі необхідності. Зараз, більше ніж коли-небудь, важливо об’єднати наші зусилля для того, щоб кожен ветеран та його родина відчували підтримку та повагу в громаді. Дякуємо за можливість співпрацювати задля наших захисників та членів їх родин!». 

  Під час зустрічі відбувся плідний діалог та була оговорена майбутня співпраця між ГО “Спілка ветеранів АТО” та представниками ТГ Первомайська. 

НАГАДУЄМО: