Чиновник Міноборони прибрав з контрактів відповідальність постачальника за невиконання зобов’язань перед ЗСУ

  Топ-чиновник Міноборони Арсен Жумаділов (на фото) прибрав з контрактів із постачальниками їх відповідальність за невиконання поставок для ЗСУ. Агенція закупівель у сфері оборони під контролем Жумаділова зробила цілу низку дуже приємних подарунків для постачальників.

  “Агенція Жумаділова” прибрала з контрактів відповідальность постачальників за невчасне постачання харчів ЗСУ, пише експерт Андрій Миселюк. Також відтепер до постачальників не висувають вимог з наявності у них досвіду роботи та не звертають уваги на факктичний фінансовий стан.  До того ж “Агенція Жумаділова ” планує надавати постачальнику одразу половину всієї вартості контракту за три місяці роботи у вигляді авансу.

   І це ще не все. Жумаділов збільшив витрати за харчовий комплект більш ніж на 30% – з 107 до 137 гривень. А це сотні мільйонів гривень з бюджету, плюс додаткові комісійні “Агенції Жумаділова”, яка отримує всього якихось 0,4% від вартості кожної закупівлі для ЗСУ.

  Ми добре пам’ятаємо, як у  минулому році за курячі яйця для ЗСУ платили із розрахунку “за кілограм”. Схоже, що в цьому році гроші за продукти для наших захисників можуть просто “безвісти зникнути” у зв’язку із “непереборними обставинами” та у повній відповідності із укладеними контрактами.


НАГАДУЄМО: