У Володимирі планують створити Раду ветеранів

   В рамках реалізації проекту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині», члени комісії з питань співпраці, на чолі з керуючим справами міськвиконкому Іриною Лошенюк, взяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Ветеранська політика. Роль держави і громад у її формуванні».

  Про це повідомили на сайті Володимирської міськради Волинської області.

  Учасники онлайн-зустрічі обмінялися досвідом та формуванням бачення щодо створення Ради ветеранів у Володимир-Волинській міській територіальній громаді. До спілкування з експертом Костянтином Татаркіним, який є екс-радником Міністра у справах ветеранів та керівником директорату Мінветеранів, долучились засновники на активісти громадських організацій «Крила матері» та «ВетеранХаб».

  Костянтин Татаркін зосередив свій виступ на темі ветеранської політики в Україні, а також ролі держави та громад у її формуванні. Під час зустрічі обговорили важливе сьогодні питання ветеранів після війни.

  На завершення зустрічі відбулось загальне обговорення щодо того, що саме можна реалізувати у Володимир-Волинській громаді, аби допомогти ветеранам адаптуватись до цивільного життя та реалізувати себе професійно.

  Учасники онлайн-зустрічі дійшли висновку, що напрацьовувати шляхи розв’язання цих та інших проблемних питань, які стосуються ветеранської політики, потрібно в межах взаємодії із Радою ветеранів, яку необхідно створити у місцевій громаді.


НАГАДУЄМО: