Кошти на розбудову ветеранського бізнесу за умови створення нових робочих місць можна отримати через портал Дія

  Програму, спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні, а головне – на створення нових робочих місць, презентувала Перший заступник Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна.

  “Ветерани, особи з інвалідністю внаслідок війни або один із подружжя можуть отримати кошти в сумі від 250 тисяч до 1 мільйона гривень на започаткування або розвиток вже діючого бізнесу. Розмір гранту залежить від кількості створених робочих місць”, – підкреслила Заболотна.

  Якщо у ветерана або його подружжя недостатньо знань щодо планування та розвитку бізнесу, за консультацією можна звернутися до найближчого центру зайнятості, а також до партнерів служби зайнятості за цим проєктом. Фахівці служби безоплатно нададуть консультацію або ж скерують на навчання на платній основі.

  Щоб отримати ветеранський грант, необхідно скласти бізнес-план і подати заяву через портал Дія за посиланням. Подані заява та бізнес-план не можуть бути виправлені. Можливе одноразове доопрацювання бізнес-плану. Заява, що подається членом сім’ї ветерана, має бути погоджена з дружиною або чоловіком отримувача.

  Використати кошти гранту потрібно тільки за цільовим призначенням, визначеним договором та бізнес-планом. Створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дня зарахування коштів на рахунок. 

  Максимальний період реалізації бізнес-проєкту за наданим грантом складає 3 роки.

  Ознайомитись детальніше можна за посиланням  https://www.dcz.gov.ua/storinka/poshyreni-pytannya-ta-porady

НАГАДУЄМО: